Baza firm i usług

STB Kancelaria Prawna

STB Kancelaria Prawna znajduje się w Lesznie w województwie wielkopolskim. Obsługujemy klientów w zakresie sądowych postępowań cywilnych (odszkodowania, pozwy o zapłatę, spadki), rodzinnych (rozwody, władza rodzicielska, alimenty, demoralizacja i przestępstwa nieletnich) oraz w zakresie spraw gospodarczych (umowy gospodarcze, zakładanie i przekształcanie spółek).
W naszym zespole pracują wyłącznie profesjonalni prawnicy - radcowie prawni. Obsługujemy klientów lokalnych, jak również tych oddalonych od nas o setki kilometrów. Udzielamy porad prawnych zarówno stacjonarnie, jak również zdalnie - korzystając z bezpiecznych komunikatorów. Prowadzimy sprawy sądowe praktycznie przed wszystkimi Polskimi sądami. Dojeżdżamy do każdego sądu i prokuratury w kraju.
Naszą dewizą jest zapewnienie klientowi poczucia zaopiekowania, do czego przyczynia się wysoki i bieżąco aktualizowany poziom wiedzy i praktyki oraz dobry kontakt z klientem - na bieżąco informujemy klienta o stanie jego spraw. Zapraszamy do współpracy! Zespół STB Kancelaria Prawna

Szczegóły strony https://kancelaria.prawna.org: