Baza firm i usług

Sesje noworodkowe Poznań - pstrykupstryk.pl

Zachęcam na wykonanie sesji niemowląt i sesji plenerowych w okolicach Poznania. Jestem entuzjastką sesji naturalnych, więc będę przekonywać Ciebie do wykonania zdjęć w plenerze albo w Twoim domu. Wykonuje sesje i fotografie dzieci i niemowląt, oraz sesje rodzinne. Wybieram najlepsze zdjęcia z całej sesji i drukujemy je na papierze fotograficznym. Przeprowadzamy sesje fotograficzne przyszłych matek w ciąży oraz noworodków oraz małych dzieci. Na Twoje prośbę możemy zorganizować sesje dzieci Poznań, której detale ustalimy indywidualnie. Jeśli chcesz, wykonam też fotografię Tobie z maleństwem.
Sesje plenerowe. Najlepszym oświetleniem jest światło zwykłe. Dlatego między innymi tak przepadam za sesjami plenerowymi i zawsze staram się do nich nakłaniać. Nie ma złej pory roku na wykonanie sesji zdjęciowej. Nawet śnieg potrafi być przepiękny tak jak łąka pełna polnych kwiatów. Całość zależy od Twojego postanowienia. Wyłącznym przeciwwskazaniem są opady deszczu. Zazwyczaj mam prośbę, aby opiekun przyniósł indywidualne sugestie dotyczące ubrań dla maluszka i ja sama jeszcze coś przynoszę. Opiekunom zazwyczaj zdaje się, że maluszki będą miały wykonywane zdjęcia na świeżym powietrzu, dopiero w tym momencie, gdy rozpoczną chodzenie. Wykonuję sesje plenerowe Poznań i zachęcam na naszą witrynę www.
Fotografia noworodkowa. Najlepszy czas na zrobienie zdjęć noworodkowi to czas pomiędzy pierwszym a trzecim tygodniem życia. Wtedy dziecko swobodnie kuli się w postawie embrionalnej, Podczas gdy ja zajmuję się rozmieszczaniem wszystkich rekwizytów, Poproszę Cię o nakarmienie dziecka. Zawsze proszę o to, abyś zrobiła wszystko, aby noworodek przed moim przyjściem nie drzemał co najmniej 45 minut. Sesja fotograficzna trwa od około 3 godzin. Wszystko zależy od tego, jak noworodek będzie reagował. Pomieszczenie, gdzie wykonywane są zdjęcia dogrzewam grzejnikiem – noworodek będzie do sesji rozebrany - będzie mu ciepło. Gorąco zachęcamy do fotografia noworodkowa Poznań. W przypadku gdy ja przyjeżdżam do Was, około pół godziny potrzebuję na przygotowanie sprzętu. Przywiozę ze sobą specjalną pufę służące do układania niemowląt, mnóstwo kocy, na których będziemy kłaść noworodka oraz przeróżne gadżety w postaci czapek, kocy, opasek i spodenek. Dwie rzeczy bez których się nie ruszam na sesję zdjęciową to smartfon z możliwością white noise, emitująca szumy sprzyjające zasypianiu maluszka a także niewielki aparat wyciągnięty ze starego pluszaka, który naśladuje bicie serca. Czasami są przypadki, że są takie dzieci, które czują się najlepiej tylko w ramionach swojej mamy. Wtedy robię zdjęcia w pozycjach naturalnych, w trakcie karmienia, ściskania. Zawsze są to najładniejsze zdjęcia. Bardzo ważne jest spokój dziecka. Nic się nie martw, jestem mamą dwóch brzdąców i doskonale wiem, jak obchodzić się z noworodkiem.

Szczegóły strony https://pstrykupstryk.pl: