Baza firm i usług

Ozonowanie - Trioxygen

Jako metoda oczyszczania wody ozonowanie stopniowo zyskuje na popularności. Nasza firma ma na celu przekazanie informacji o zaletach tej bezpiecznej i niedrogiej metody. W porównaniu z tradycyjnie stosowanymi substancjami chemicznymi na bazie związków chloru lub bromu, metoda ta ma kilka zalet. Ozon jest wytwarzany z tlenu, oczyszcza, dezynfekuje wodę i jest przetwarzany w tlen.
Metoda czyszczenia za pomocą urządzenia jakim jest ozonator nie wymaga stałego utrzymywania stężenia chloru w wodzie. Nie działa drażniąco na błony śluzowe oczu i skóry, nie wpływa na stan włosów. A co najważniejsze, nie zmienia równowagi kwasowo-zasadowej w wodzie.
Dezynfekcja wody w basenie przy użyciu generatora ozonu jest znacznie szybszym i skuteczniejszym sposobem oczyszczania. Żadna metoda chemiczna nie może się z nią równać. Szybkość czyszczenia podczas ozonowania jest wiele razy większa, co powoduje całkowity brak takich negatywnych skutków jakie powoduje brom amonowy i pochodne chloru (chloraminy), które są integralnym wynikiem standardowych metod dezynfekcji.

Szczegóły strony https://trioxygen.com.pl: