Baza firm i usług

Kacper Białobłocki Fotograf

Nazywam się Kacper i jestem fotografem ślubnym w Łomży, moją specjalnością jest fotografia plenerowa oraz reportaż ślubny.
Będąc przy Parze Młodej w szczególnej dla nich chwili, staram się wykonać zdjęcia ślubne, które będą oddawały klimat i atmosferę tego wyjątkowego dnia.
Wypracowałem własny styl pracy, który sprawia, że młoda para czuję się tak wyjątkowo jak wyjątkowy jest to dla niej dzień. Zdaję sobie sprawę, że zdjęcia ślubne które dla Państwa wykonuję będą bezcenną pamiątką na całe Państwa życie.
Fotografia Ślubna jest dla mnie bardzo ekscytująca. Wiem, że robiąc zdjęcia ślubne w Łomży spotkam różne sytuacje, różne osoby wymagające odmiennego spojrzenia na ten ważny dzień. Mam przyjemność towarzyszyć Parze Młodej w jeden z najważniejszych dni w ich życiu. Niejednokrotnie mam okazje doświadczyć cudownych momentów kiedy emocje biorą górę, łapię te momenty niezwykłej radości jaka towarzyszy Państwu Młodym podczas uroczystości ślubu. Fotograf to zajęcie, które wymaga wielkiej koncentracji i spostrzegawczości, gdyż podczas ślubu nigdy nie wiadomo kiedy wydarzy się coś ciekawego i niecodziennego. Doświadczenie, szkolenie i samokształcenie to moja szansa na najlepszy reportaż ślubny.

Szczegóły strony www.kbfoto.com.pl/#strona-glowna: