Baza firm i usług

Gentlemen Barber Shop Rzeszów św. Kingi

Gentlemen Barber Shop to wyjątkowy salon fryzjerski położony w sercu Rzeszowa, na ulicy św. Kingi 24, 35-614. Specjalizujemy się w usługach dla mężczyzn i chłopców od 7 do 12 roku życia. Nasza oferta obejmuje strzyżenie męskie, strzyżenie i trimming brody, golenie brzytwą, odsiwianie brody oraz głowy, a także depilację uszu, nosa i karku. W naszym salonie stawiamy na jakość, dlatego wszystkie usługi wykonują wykwalifikowani barberzy, którzy dbają o to, aby każdy klient czuł się wyjątkowo i był zadowolony z efektu końcowego.
Rezerwacje przyjmujemy telefonicznie pod numerem 732 005 342 oraz online na naszej stronie internetowej www. gentlemen-swkingi. pl. Jest to wygodny i szybki sposób na zaplanowanie wizyty w naszym salonie. Godziny otwarcia to poniedziałek-piątek od 8:00 do 21:00 oraz sobota od 8:00 do 15:00.
Dodatkowym atutem naszego salonu jest dostępny parking oraz dogodna lokalizacja na mapie Rzeszowa. Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu i skorzystania z profesjonalnych usług na najwyższym poziomie.

Szczegóły strony https://gentlemen-swkingi.pl: