Baza firm i usług

Abc Insekt - zwalczanie pluskiew, odpluskwianie mieszkań

Firma Abc Insekt to w pełni profesjonalne usługi, w których skład wchodzi między innymi: zwalczanie pluskiew, odpluskwianie mieszkań, zwalczanie karaluchów, prusaków, francuzów, usuwanie gniazd os i szerszeni, ozonowanie oraz sprzątanie i dezynfekcja mieszkań po zmarłym. Specjalizujemy się w zwalczaniu pluskwy domowej tzw. łóżkowej. Gwarantujemy, że po dwóch zabiegach problem pluskiew w Państwa mieszkaniu zostanie rozwiązany w 100%.
Pluskwa domowa jest owadem trudnym do wytępienia i wymaga specjalistycznego podejścia oraz odpowiednich środków, które w krótkim czasie zabiją owada. Posiadamy odpowiednią wiedzę i preparaty, aby pozbyć się pluskiew szybko i skutecznie.
Zwalczanie prusaków, karaluchów, francuzów - do zwalczania pluskiew stosujemy tzw. zintegrowane metody zwalczania owadów. Polega to na oprysku miejsc najbardziej narażonych na występowanie owadów czyli kuchnia łazienka oraz oprysku pozostałych pomieszczeń w przypadku dużego problemu występowania insektów. Dodatkowo w kuchni oraz łazience rozkładany jest żel przeciw karaczanom. Połączenie tych dwóch metod gwarantuje skuteczne pozbycie się problemu.
Usuwanie gniazd os szerszeni i trzmieli - posiadamy odpowiednie doświadczenie oraz sprzęt, który umożliwia nam podejście bezpośrednio do gniazda i usunięcie go bez narażania osób postronnych na ryzyko związane z użądleniem przez owada. Ochrona zakładu przed szkodnikami - od wielu lat świadczymy usługi związane z ochroną zakładu przed szkodnikami. Organizujemy program ochrony przed szkodnikami zgodnie z HACCP. Posiadamy odpowiednie szkolenia oraz certyfikaty. Każda oferta ustalana jest indywidualnie do potrzeb i możliwości danego zakładu. Oferujemy atrakcyjne, niskie ceny oraz profesjonalną obsługę.
Sprzątanie, dezynfekcja mieszkania po zmarłym - oferujemy kompleksowe usługi sprzątania i dezynfekcji mieszkania po zmarłej osobie. Zapewniamy dyskrecję oraz pełen profesjonalizm usług.

Szczegóły strony abcinsekt.pl: