Baza firm i usług

Sklep z artykułami dla Amazonek - ekoamazonka.pl

Warszawski sklep z artykułami dla Amazonek ma w ofercie nakrycia głowy na czas chemioterapii i naturalne kosmetyki o najdelikatniejszych składach. Panie które są w trakcie leczenia onkologicznego, w czasie chemioterapii lub radioterapii znajdą w tym sklepie szeroki wybór produktów od turbanów na głowę gotowych do założenia przez chusty do zawiązania a skończywszy na dobrej jakości delikatnych kosmetykach pielęgnacyjnych.
W trakcie leczenia ważna jest naturalna pielęgnacja. Organizm jest osłabiony leczeniem, skóra wymaga odżywienia i ukojenia delikatnymi kosmetykami - takie właśnie produkty znajdziesz w naszym sklepie Eko Amazonka. Proponujemy Tobie naturalne mydła w kostce, w musie, eko detergenty do czyszczenia domu, naturalne kremy i balsamy, pomadki, dezodoranty 100% naturalne, czy też produkty na porost włosów.
Chusty i turbany na głowę sprzedawane w naszym sklepie są delikatne i niepodrażniające dzięki temu że są uszyte z naturalnych materiałów- bawełny i bambusa. Posiadamy w asortymencie różne modele/fasony turbanów i chust - każdy znajdzie coś dla siebie w dowolnym kolorze i wzorze. Zapraszam do zakupów w Eko Amazonka. Strona www: https://ekoamazonka. pl/

Szczegóły strony https://ekoamazonka.pl: