Baza firm i usług

Makijaż permanentny oczu - Matleena Beauty

Salon Urody Matleena Beauty to centrum, w którym odnajdziesz osobiste niewątpliwe piękno. Założony w 2007 roku ciągle dba o światową jakość swoich zabiegów. Starający się o naszych klientów zespół to wykwalifikowane specjalistki z różnych dziedzin, które nie tylko mogą pochwalić się światowymi umiejętnościami, ale i licznymi rekomendacjami usatysfakcjonowanych klientów.
W obszarze oferowanych zabiegów znajduje się profesjonalna i całościowa pielęgnacja twarzy, nowoczesne rozwiązania w zakresie makeup`u i stylizacja paznokci, brwi i rzęs. Oferujemy zabiegi estetyczne, a prawdziwą perełką odróżniającą nas od innych salonów jest pionierski sprzęt dzięki któremu mamy możliwość wykonać innowacyjne zabiegi.
Miła atmosfera, osobliwe podejście oraz dochowanie sfery prywatności klientów powodują, że jesteśmy salonem urody, który oprócz zabiegów oferuje także autentyczny relaks. Do przeprowadzenia zabiegów stosujemy wyłącznie najlepszej klasy kosmetyki, które w sparowaniu z pozostałymi atutami gwarantują zupełną satysfakcję. Pozwól sobie na odpoczynek i znajdź swój niepowtarzalny czar – jesteś piękną perłą, a my sprawimy, że twój urok będzie olśniewał i zaczaruje niejeden dzień. Zamów zabieg w ambasadzie piękna Matleena Beauty – Katowice, ul. Kościuszki 26/12

Szczegóły strony www.matleena.pl/galeria/makijazpermanentny/permanentnyoczu/: