Baza firm i usług

Retravel bilety promowe

Tanie bilety promowe - jak kupić? Najlepiej robić to poprzez sprawdzonego partnera przewoźników promowych do takich należy serwis rezerwacji biletów promowych www. promy-retravel. pl. Poprzez formularz rezerwacyjny należy dokonać rezerwacji a pracownicy przygotują najlepszą i najkorzystniejszą cenowo ofertę. Rezerwacji poprzez formularz można dokonywać 24h a telefonicznie w godzinach pracy naszej agencji.
Najpopularniejsze połączenia to promy do Szwecji i trasy Świnoujście - Ystad, Świnoujście - Trelleborg, Gdańsk - Nynashamn (to dla osób które chcą się dostać do Sztokholmu), czy trasa Gdynia - Karlskrona. Połączenia odbywają się również z niemieckich portów Sassnitz - Trelleborg, Rostock - Trelleborg czy jedno z najczęściej kupowanych połączeń promowych Rostock - Gedser.
Promy są duże i wygodne i przygotowano na nich wiele atrakcji dla pasażerów: sklepy, restauracje, miejsca zabaw dla dzieci, kasyna, dyskoteki a na promach długodystansowych odbywają się specjalne wieczorki by uatrakcyjnić rejs.
Na promach dostępne są kabiny z węzłem sanitarnym (czasem tylko z umywalką) dzięki czemu pasażerowie mogą się odświeżyć i odpocząć przed dalszą drogą. Na pokład można zabierać zwierzęta ale należy dla nich wykupić bilet oraz czasem specjalistyczną kabinę do ich przewozu. Na większości promów dozwolony jest przewóz zwierząt hodowlanych. W niektórych przypadkach zwierzęta przebywają w specjalnie przygotowanych miejscach do których właściciel może zejść za zgodą załogi statku.
Promy zabierają na pokład samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe, motocykle, osoby piesze.
Bilety promowe można rezerwować na stronie www. promy-retavel. pl bilet musi zostać wcześniej opłacony a po dokonaniu płatności zostanie przesłany na adres e-mail w formie elektronicznej. Na terminalu dokonuje się wymiany biletów na karty zaokrętowania.

Szczegóły strony www.promy-retravel.pl: