Baza firm i usług

Limuzyny Wrocław - cennik oraz Retronyska jako wyjątkowa limuzyna.

Wynajem limuzyny w mieście Wrocław cechuje się bardzo szerokim wachlarzem możliwości. Na pierwszym froncie mamy standardowe limuzyny które jakby nie patrząc są najczęściej wynajmowane. Jeśli jednak szukacie czegoś bardziej hipsterskiego, znaleźliście właściwą limuzynę. Limuzyny jakie oferujemy są bardzo wyjątkowe. Zaczynając od najdłuższej limuzyny jaką posiadamy - Lincoln Town Car 185. Pomieści ona aż 13 osób. Jest to jedyna limuzyna z serii Lincoln która pomieści taką ilość osób. Kolejnymi rozwiązaniami są limuzyna HUMMER albo tzw. imprezowe autobusy. Będąc jednak szczerym, imprezowy autobus nie posiada takiej renomy jak limuzyna. Jest to typowo masowe rozwiązanie na imprezy 30+ osób.
Kolejną limuzyną, jest limuzyna HUMMER. Czarny gigant idealny na imprezy 12+ osób. Jeśli więc szukacie rozwiązania na większą ilość osób i nie wiecie jakie przyjąć, limuzyna HUMMER Was ugości. Jest to jedyny imprezowy pojazd w limuzynowym standardzie. Właściwie to najnowsza i najlepsza limuzyna w mieście Wrocław.
Hipsterkie rozwiązanie to z kolei limuzyna Retro Nyska na której chcielibyśmy się tutaj skupić najbardziej. Jest to limuzyna przerobiona z klasyka. Limuzyna Nyska 522 to oldtimer który zasługuje na szczególną uwagę. Jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości, wejdzćie na stronę tej limuzyny i sami sprawdźcie. Wrocław jest pełen limuzyn, ale ta jest jedyna tego typu. Jedyna tej kategorii królowa limuzyn retro. Do naszych limuzyn możecie również zamówić dodatkowe atrakcje. Takimi są np. striptizerka / striptizer, barman, didżej czy choćby fotograf. Gdy chodzi o limuzyny mamy następujący cennik:
limuzyna HUMMER XXL - 700zł
lincoln Town Car 185 - 450zł
Limuzyna Retro Nyska - 400zł
Usługi dodatkowe:
Tancerz erotyczny - 450zł
tancerka erotyczna - 500zł
fotograf - 300zł
barman - 200zł
didzęj - 200zł
Tak więc zapraszamy do wynajmu limuzyny która najbardziej się Wam podoba. Bez względu na okoliczność, oferujemy wynajem limuzyny na wieczory panieńskie, kawalerskie, śluby, wesela, zaręczyny i inne okazje.

Szczegóły strony retronyska.com: