Baza firm i usług

Wetkarma - karma dla zwierząt

Jesteśmy specjalistycznym sklepem internetowym, mamy też dwa sklepy stacjonarne, w którym znajdziesz niezdbędne akcesoria i karmy dla Twojego Zwierzaka. A jeżeli czegoś nie znajdziesz napisz do nas a postaramy się, aby zwiększyć naszą ofertę. Działamy na rynku od 2007 roku. Nasza ekipa to nieprzypadkowi ludzie, łączy nas wrażliwość i miłość do zwierzaków, mamy specjalistów od psów, kotków, ptaków i rybek. Chętnie doradzimy, podzielimy się radą i własnym doświadczeniem. Bardzo zależy nam abyś Ty był usatysfakcjonowany a Twój Pupil był radosny!
Wetkarma. pl to zoologiczny sklep internetowy, oferujący produkty pochodzenia tylko i wyłącznie od producentów i oficjalnych przedstawicieli. Znajdziesz u nas produkty na każdą kieszeń. Dla stałych Klientów przygotowaliśmy program lojalnościowy z fantastycznymi nagrodami.
Nasza oferta to między innymi: Wiejska Zagroda. Nieskomplikowany oraz odpowiednio dostosowany skład pożywienia pozwala zaspokoić wymagania naszych czworonożnych przyjaciół. Brit – to czeska firma produkująca karma dla psów i kotów, zarówno sucha jak i mokra. Przy karmie Brit jakość nie idzie w parze z ceną, ponieważ za karmę bardzo wysokiej jakości Twój portfel powinien znacznie bardziej się uszczuplić. Sprzedajemy też: Preparaty przeciw pasożytom. Osłony przeciw pchłom i kleszczom. Witaminy i suplementy na idealną skórę i sierść, na stawykości i na odporność. Kosmetyki i akcesoria do pielęgnacji – szampony, odżywki.

Szczegóły strony https://wetkarma.pl: