Baza firm i usług

Drogeria Internetowa Sapindus.pl - Naturalna Pielęgnacja Aleppo

Sapindus. pl to sklep internetowy skupiający się na sprzedaży detalicznej i hurtowej. Działamy od 2013 roku i zaopatrujemy w towar sklepy stacjonarne, sieciowe, salony kosmetyczne itp. Nasza gama produktowa skupiona jest na sprzedaży kosmetyków naturalnych, w tym, mydła aleppo, masło shea, miswak, oleje kosmetyczne, akcesoria pielęgancyjne.
Jako jeden z czołowych sklepów internetowych promujemy wspracie produktowe dla tradycyjnego mydła aleppo. Na naszym blogu tematycznym mogą znaleźć Państwo wiele przydatnych informacji odnośnie produkcji tego mydła, jego leczniczych właściwości i zastosowania.
Mydło aleppo z racji swej wyjątkowowości składa się jedynie z tylko 4-rech składników pochodzenia naturalnego. Są to oleje: lurowy, oliwkowy, woda i ług sodowy. Przy tak prostej roślinnej w oleje recepturze mydło gwarantuje doskonałe nawilżenie. Bogactwo witaminy E doskonale wpłynie też regenerację cery wymagającej.

Na naszej stronie bloga poznają Państwo stężenia mydeł, oraz pomożemy Państwu dobrać te odpowiednie. Dzięki temu unikniesz niekomfortowych zaczerwienień lub pieczenia skóry. Kostki mydeł z aleppo polecane są przez lekarzy dermatologów, generalnie dla osób z bardzo poważnymi problemami skórnymi. Łuszczyca, egzemy, liszaje, odleżyny, otwarte rany, Atopowe zapalenie, itp. Mydło z Aleppo mogą stosować również najmłodsi: dzieci i niemowlęta.
Przed każdym zakupem, polecamy Państwu zweryfikowanie kraju pochodzenia mydeł aleppo. Doradzamy ze względów bezpieczeństwa, gdyż od 2011 roku w Syrii trwa wojna. Na ten czas, mydła aleppo nie są produkowane w Syrii z racji konfliktu. Proces produkcji przeniesiono do Turcji i UAE. Niestety, wielu producentów na etykiecie umieszcza napis, że mydło pochodzi z Syrii, co jest nieprawdą. Zalecamy więc ostrożność podczas zakupywania teo typu mydeł pochodzenia syryjskiego.

Jeśli mają Państwo pytania, wątpliwości, sugestie - serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mejlowego. Pomożemy Państwu dobrać odpowiednie kostki mydeł, oraz udzielimy dokładnej informacji na ich temat. Zapraszamy do zakupów ze sklepem internetowym Sapindus!

Szczegóły strony https://sapindus.pl/blog/mydloaleppo/: