Baza firm i usług

Aragonit - hurtownia biżuterii ze stali chirurgicznej

Aragonit to hurtownia biżuterii sztucznej działająca w Polsce od lat. Zaopatruje sklepy w nietuzinkową biżuterię pierwszorzędnej jakości. W asortymencie dominuje stal chirurgiczna 316L, czyli jeden z ulubionych metali współczesnych twórców biżuterii. Nie brakuje tu także srebra 925, koralików, naturalnych kamieni czy miedzi. Wybór biżuterii jest tutaj tak szeroki, że bez problemu stworzysz na jego podstawie własne kolekcje.
Gotowa biżuteria to nie wszystko. Aragonit wychodzi naprzeciw osobom tworzącym akcesoria samodzielnie. Dostaniesz tutaj tysiące półfabrykatów konstrukcyjnych, elementów dekoracyjnych i narzędzi jubilerskich potrzebnych na stanowisku rękodzielnika. Hurtownia biżuterii Aragonit cieszy się bardzo dobrymi opiniami. Klienci chwalą ją za ogólną jakość sprzedawanych akcesoriów, rzetelną obsługą i przystępne ceny. Każdy produkt jest opatrzony dokładnymi fotografiami i opisami.
Stacjonarne oddziały hurtowni znajdują się w dwóch miejscowościach - Wólce Kosowskiej k. Warszawie i Rzgowie k. Łodzi. Możesz kupować także przez sklep internetowy partnera handlowego. Przejdź na stronę, by poznać szczegóły.

Szczegóły strony https://aragonit.com.pl: