Baza firm i usług

System Resys firmy 2RHP

Firma 2rhp to producent systemu komunikacji bezprzewodowej Resys. Resys to prekursorskie podejście dla górnictwa, to platforma kontaktu, który wesprze ratownictwo górnicze i ulepszy bezpieczeństwo w górnictwie. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony www. 2rhp. pl gdzie można poznać artykuły dotyczące systemu komunikacji resys.

System komunikacji Resys zapewnia możliwość radiowej komunikacji pomiędzy ratownikami (system korzysta z technologii full duplex, która wykorzystywana jest też w telekomunikacji - oznacza to, że system RESYS pozwala na równoległą komunikację w obie strony). Dodatkowo Resys pozwala na kontrolowanie funkcji życiowych oraz namierzanie pojedynczych odbiorników. Resys jest swojego typu centrum komunikacyjnym dedykowanym do pracy w kłopotliwych warunkach w jakie obfituje górnictwo i otoczenie górników.

Mottem firmy 2rhp jest fraza "We Connect 2 Protect" i obrazuje ona podejście firmy 2rhp do bezpieczeństwa w górnictwie oraz do działań nad systemem łączności RESYS. Zapraszamy na naszą stronę www.

Szczegóły strony https://2rhp.pl: