Baza firm i usług

NGplast - opakowania z tworzyw sztucznych

Jesteśmy firmą specjalizującą się w produkcji na zamówienie transportowych opakowań z tworzyw sztucznych. Działamy na rynku od 2011r. Współpracujemy z firmami przemysłowymi z różnych gałęzi, w tym najwięcej z sektorem automotive. Ponad 60% produkcji trafia na eksport, dzięki czemu prężnie się rozwijamy oraz zdobywamy cenne doświadczenie.
Nasze produkty to opakowania PP, pudełka zwrotne, pojemniki międzyoperacyjne i opakowania przemysłowe. Dzięki konstrukcji w dużej mierze oparte na komorowych płytach polipropylenowych PP, opakowania są one wytrzymałe, lekkie, łatwe w utrzymaniu w dobre kondycji przy wielorazowej eksploatacji oraz dopasowane do potrzeb naszych klientów.
Produkujemy: opakowania wielokrotnego użytku, skrzyniopalety plastikowe, pojemniki paletowe, opakowania kratownicowe, wkłady kratowe i separacyjne, przekładki transportowe, wkłady szyte, opakowania szyte, opakowania termoformowane, pojemniki, skrzynki sztaplowane, opakowania specjalnej konstrukcji, opakowania na komponenty, opakowania dedykowane.
Zapewniamy wysoką jakość, terminowość i konkurencyjne ceny. Serdecznie zapraszamy do kontaktu www. ngplast. pl

Szczegóły strony https://ngplast.pl: