Baza firm i usług

Hellopak - opakowania dla pieczywa

Hellopak Kocyk&Wspólnicy - producent opakowań. Dzięki naszej doskonałej produkcji i obsłudze zaufali nam wiodący przedstawiciele branży piekarniczej. Wszystkie nasze produkty wytwarzane są z materiałów dostarczanych przez renomowanych globalnych producentów, spełniając najwyższe standardy jakości. Nasze maszyny zgrzewające są najlepsze na rynku.
Działamy w oparciu o certyfikowany system ISO 9001:2008/HACCP. Do produkcji opakowań używamy najszybszych dostępnych zgrzewarek, co gwarantuje najwyższą jakość naszych produktów. Jesteśmy w stanie produkować 24 miliony torebek miesięcznie, a w przyszłym roku planujemy zwiększyć tę liczbę do 36 milionów. Folia, którą stosujemy, pochodzi od najlepszych producentów i jest specjalnie zaprojektowana, aby wytrzymać niskie temperatury. Standardowo używamy folii o grubości 25 mikronów, ale na życzenie klienta oferujemy również folie o grubości 30, 35 i 40 mikronów. Ponadto mamy w ofercie folię do głębokiego mrożenia, wytrzymującą temperatury do -28 stopni.
Nie masz logo lub chcesz je zmienić? Potrzebujesz nowego projektu? Nasi graficy są w stanie przygotować projekty w kilka dni! Jeśli potrzebujesz innych materiałów reklamowych, strony internetowej itp., wszystko to możesz zrealizować w jednym miejscu!
Rio Creativo czeka na Ciebie.

Szczegóły strony https://www.hellopak.pl: