Baza firm i usług

Opiekapaliatywnohospicyjna.pl

Profesjonalny dom – hospicjum domowe, zaprasza do skorzystania ze swoich usług opieki paliatywnej nad osobami starszymi.

Przychodzi taki czas w życiu osoby starszej kiedy potrzebna jest jej całodobowa opieka. Często osoby takie nie mają nikogo bliskiego który zajął by się całodobowo opieką i mógł równocześnie pracować. Jest to praktycznie niemożliwe. Dlatego warto pracować i wspomóc się opiekunką. Tym bardziej iż jest to profesjonalna pomoc wyposażona w profesjonalny sprzęt i doświadczenie. Opiekunki domowe wiedzą doskonale czego potrzeba osobie starszej która często nie może się już prawidłowo komunikować.

Opieka paliatywna wymaga 24h godzin czuwania nad osobą starszą. Profesjonalna opiekunka domowa zapewni doskonałą opiekę w potrzebie chorującemu pacjentowi. W ramach usług opieki paliatywnej profesjonalne opiekunki wykonują zastrzyki. Oprócz wykonywania zastrzyków podawane są także kroplówki.

Hospicjum domowe Łódź czynne jest całą dobę także w weekendy oraz święta. Podczas świąt Bożego Narodzenia w hospicjum domowym zapewniona jest świąteczna atmosfera dzięki czemu osoby starsze czują się jak w domu. Ceny usług opieki paliatywnej są jedne z najniższych w Łodzi. Natomiast jakość wykonywania opieki paliatywnej zaliczana jest do jednych z najlepszych w Łodzi.

W ramach opieki paliatywnej w Łodzi hospicjum domowe oferuje opiekunki z dojazdem do osób wymagających opieki paliatywnej.
Hospicjum domowe działa w Łodzi w dzielnicy Nowosolna, gdzie serdecznie zaprasza do wizyty bądź kontaktu telefonicznego.

Szczegóły strony opiekapaliatywnohospicyjna.pl: