Baza firm i usług

How How - Filmy reklamowe produkcja

Nasza firma to skupisko kreatywnych umysłów i artystów filmowych. Ukryci w wypełnionym zielenią biurze pracujemy w pocie czoła nad największymi produkcjami. Nie boimy się nowych wyzwań, a praca pod presją czasu nie jest nam straszna. Dzielnie znosimy wszystkie przeciwności losu, nawet w momencie, gdy Premiere pro crashuje się 10 raz z rzędu. Wspólnymi siłami rozwiązujemy największe zagadki briefów reklamowych, by następnie stworzyć z nich niesamowite animacje i filmy.
Amica, Santander, Orlen, Semilac i wielu innych przekonało się o tym, jak zgranym teamem jest How How. Wieloletnie doświadczenie w branży kreatywnej pozwala nam określać się specjalistami od zadań specjalnych. W okresie naszej działalności wykonaliśmy dziesiątki produkcji.
Animacje, explainery, filmy reklamowe, teledyski, filmy korporacyjne i promocyjne. Wszystko to mamy już za sobą, a chcemy jeszcze więcej. Jeśli ty też chcesz się przekonać o wysokiej jakości naszych usług, zapraszamy Cię do odwiedzenia how how oraz do kontaktu z nami. Wyprodukuj w naszym studiu film.

Szczegóły strony https://howhow.pl: