Baza firm i usług

Program JPK Link - łatwe łączenie plików JPK

Z dniem 1 lipca 2016 r. wprowadzono wymóg przekazywania jednolitego pliku kontrolnego dla dużych podmiotów, a od 1 stycznia 2017 r. pliki JPK są obowiązkowe także dla małych i średnich przedsiębiorstw. W 1 stycznia 2018 r. będzie obowiązywał również mikro firmy.
Jeżeli prowadzisz biuro rachunkowe, czy firmę wielooddziałową i nie wiesz, jak przeprowadzić scalanie JPK, a także zależy Ci na tym, aby Twój wysyłane pliki jak przykładowo JPK_VAT, JPK_ PKIR, JPK_FA, JPK_KP spełniał wymogi organów podatkowych, warto skorzystać z pomocy dobrego oprogramowania. I tu program JPK Link pozwala na import dowodów księgowych z różnych miejsc, jak również wykona ich łączenie.
Jednolity plik kontrolny, to elektroniczny zapis w ściśle określonym przez Ministerstwo Finansów schemacie danych finansowych, który przedsiębiorstwa mają obowiązek tworzyć i przesyłać do urzędu.
Wspomniany program JPK Link umożliwi ponadto kontrolę i wysyłkę plików do właściwych organów podatkowych. Ponadto, aplikacja pozwoli Tobie na uniknięcie ryzyka grzywny. Dzięki niemu zobaczysz, że łączenie JPK nie musi być trudne. Pobierz go i sprawdź, jak proste jest scalanie JPK, ich kontrola i wysyłka. Program do JPK to idealne narzędzie dla firmy wielooddziałowej lub pracującej w kilku systemach księgowych, dla biura rachunkowego oraz jednostek budżetu terenowego. To prosty sposób na łatwe łączenie plików JPK.

Szczegóły strony https://www.jpk-link.pl: