Baza firm i usług

Krzysztof Dziakiewicz Kraina Zieleni

W sferze kompetencji Kraina Zieleni z Będzina jest projektowanie ogrodów, ocena i przygotowanie terenu, a także różnego rodzaju zajęcia ogrodowe. Nasi pracownicy to wysokiej klasy fachowcy, którzy nieustannie sprawdzają tendencje modowe w zakładaniu ogrodów, jak również mają możliwość poszczycić się wysokimi kompetencjami oraz fachowością. Projektowanie ogrodów jest czasochłonne przedsięwzięciem, które ma rzeczywisty wpływ na postrzeganie całego terenu. W trakcie podejmowanych prac mamy na względzie zarówno wizje właścicieli działek, tak i unikatowe wymagania działki oraz otaczająca go architekturę. Koncentrujemy się na najistotniejszych elementach np. na podziale terenu na oczekiwane strefy i nasadzeniu roślinności odpowiedniej dla podłoża, położenia względem światła czy ukształtowania działki.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Nasze zlecenia realizujemy na terenie całego Śląska. Kraina Zieleni, ul. Podskarpie 131a, Będzin.

Kraina Zieleni projektuje ogrody, które poruszają zmysły, zachęcają do odpoczynku oraz otaczają dom swoim pejzażowym pięknem rozbudzając wyłącznie optymistyczne emocje. Stawiając na subtelność natury nie zapominamy o funkcjonalności, za sprawą czego projektowanie ogrodów przez naszą firmę jest w istocie tworzeniem najwygodniejszej oraz najmilszej przestrzeni.

Myślisz o ogrodzie, w przestrzeni którego będziesz czuł się niby jak w krainie czarów? Kraina Zieleni z Będzina to firma, która sprawia, że każdy przydomowy teren jest oryginalnym i cudownym miejscem o nietuzinkowym charakterze. Jesteśmy pasjonatami ogrodnictwa, które w naszym odczuciu jest misją wymagającą doskonałości, wyobraźni a także niebagatelnej wiedzy. Nieustannie wykonujemy projektowanie ogrodów, a kolejno sprawnie wprowadzamy je w życie.

Mamy świadomość tego, że projektowanie ogrodów to istotny etap, który powinien znaleźć swoje kompleksowe odbicie w rzeczywistości, dlatego zleceniodawcom proponujemy kompletny zakres usług. W naszej ofercie jest zakładanie trawników z rolki lub też z siewu, projektowanie i montowanie systemu nawadniania ogrodu czy usługi glebogryzarką sepatacyjną. Nasze prace rozpoczynamy od rozpoznania wymagań naszych zleceniodawców, jak również szacunku terenu, na którym ma być wykonany ogród marzeń. Doskonałe kompetencje i zmysł artystyczny to dla Zielonej Krainy filary, na jakich podstawie opieramy projektowanie ogrodów. Finalnie nasze ogrody tworzą harmonijną całość z budynkiem, okazując się jego przedłużeniem. Pedantyczne w najmniejszym elemencie są dopasowane do podmiotowych wymagań użytkowników, a tym samym w trakcie projektowania mamy na szczególnym względzie jakiego rodzaju charakter ma mieć projektowany ogród, a także jak dużo czasu możecie Państwo poświęcić na na prace pielęgnacyjne.

Szczegóły strony kraina-zieleni.pl: