Baza firm i usług

Fotowoltaika JB Energia

Firma JB Energia to przedsiębiorstwo funkcjonujące w branży OZE, specjalizujące się w projektowaniu i montażu instalacji fotowoltaicznych. Działalność firmy JB Energia jest odpowiedzią na wciąż rosnące na polskim rynku zapotrzebowanie na tzw. zieloną energię. Energia pochodząca z fotowoltaiki jest nie tylko ekologiczna, ale również ekonomiczna. Montaż instalacji fotowoltaicznej pozwala zredukować
rachunki na rzecz zakładu energetycznego do nawet kilku złotych! W zależności od specyfikacji instalacji fotowoltaicznej oraz zapotrzebowania energetycznego inwestora czas zwrotu instalacji to jedynie 5-6 lat!
Firma JB Energia oferuje swoim klientom kompleksowe usługi w zakresie montażu instalacji fotowoltaicznych. Każdorazowo inwestycja poprzedzona jest przeprowadzeniem tzw. audytu energetycznego umożliwiającego obliczenie aktualnego, a także przyszłego zapotrzebowania energetycznego inwestora. Aspektem, którego nie można wówczas pominąć są plany na przyszłość, czyli ilość potencjalnie nowych sprzętów zasilanych energią elektryczną. Drugi etap działań obejmuje projektowanie instalacji, składają się na niego m. in. wybór odpowiedniego miejsca dla paneli oraz inwertera, a także ustalenie przebiegu trasy kablowej. Etap ten pozwala na wprowadzenie najbardziej optymalnych rozwiązań, dzięki którym instalacja będzie działała nie tylko efektywnie, ale również bez usterek. Jako ostatni przeprowadzany jest montaż instalacji fotowoltaicznej. Właściwie przeprowadzony montaż to gwarancja bezpieczeństwa inwestora. Kompleksowe usługi świadczone przez JB Energia obejmują również kwestie formalne związane z powstaniem nowej instalacji fotowoltaicznej. Kwestiami formalnymi nasi przedstawiciele mogą zająć się, dzięki odpowiedniemu upoważnieniu przez inwestora.
Fotowoltaika to pasja pracowników JB Energia. Są to osoby charakteryzujące się nie tylko szeroką wiedzą w zakresie odnawialnych źródeł energii, ale również doświadczeniem, które było zdobywane nie tylko na terenie Polski! Satysfakcjonująca praca sprawia, że JB Energia, dzięki zespołowej pracy swoich przedstawicieli mogła w bardzo krótkim czasie zbudować grono zaufanych i zadowolonych klientów.
JB Energia oferuje swoim klientom szeroki wachlarz modułów fotowoltaicznych pochodzących od znanych na całym świecie producentów, w tym również producentów działających na terenie Polski! Produkowane przez renomowane firmy panele fotowoltaiczne w połączeniu z fachowym montażem zapewniają wieloletnie działanie i maksymalną efektywność instalacji fotowoltaicznej. Pracownicy JB Energia bardzo chętnie pomagają swoim klientom w wyborze odpowiednich paneli oraz inwerterów (falowników). Posiadane doświadczenie pozwala dopasować najbardziej optymalne dla klienta rozwiązania. Pod uwagę bierzemy nie tylko budżet klienta, ale również jego indywidualne preferencje.
Profesjonalizm to dewiza firmy JB Energia.

Szczegóły strony https://jbenergia.pl: