Baza firm i usług

Plewa Systemy Kominowe

Dom bez systemu grzewczego? Trudno to sobie wyobrazić. A skoro konieczny jest system grzewczy, należy zadbać o dobrze dobrany system kominowy, który właściwie spełni swoją funkcję. Firma PLEWA zapewnia uniwersalne systemy, odporne na działanie niskich temperatur. Odpowiednio dobrany system zagwarantuje Ci komfort oraz gwarancję na wiele lat.
Ceramiczne systemy kominowe stanowią bardzo dobry zamiennik dla kominów z cegły. Są one dużo bardziej rozwinięte i umożliwiają prostsze połączenie elementów.
Co więcej, idealnie działają one przy rozmaitych systemach grzewczych. Przykładowo, w naszej ofercie można znaleźć system, który śmiało można zamontować do kominka – jest on odporny na pożar sadzy. W naszym sklepie znajdziesz systemy kotłów kondensacyjnych. Potrafią one działać z wieloma kotłami. Każdy z tych rodzajów w naszym sklepie odporny jest w dodatku na gwałtowne zmiany wysokości temperatury. Ponadto, nasz system kominowy daje bezpieczeństwo użytkowania. Zapewnia szczelność ogniową oraz gazową. Co więcej, nie jest on podatny na procesy rdzawienia. W naszym sklepie znajdziesz u nas systemy, które nie ulegają odkształceniom. Niestraszny im wysoki poziom wilgoci, na który są zwyczajnie odporne. W związku z tym, że wolno stygną, przez długi czas utrzymuje się odpowiednia temperatura w budynku.
W zestawie się znajdują m. in. rury ceramiczne, płyty przykrywające oraz inne części, które pozwalają na odpowiednie zmontowanie. Oprócz systemów kominowych oferujemy akcesoria, które mogą okazać się przydatne, m. in. : kominy stalowe i szalunki tracone. Poszczególne części spełniają wymogi instytutu Karlsruher Institut für Technologie
Odwiedź stronę naszej firmy i dowiedz się więcej. Znajdziesz na niej instukcje filmowe. Jeżeli potrzebujesz doradztwa, napisz do nas. Odpowiemy Ci najszybciej, jak się da.

Szczegóły strony https://plewa.net.pl: