Baza firm i usług

Olaf hurtownia śrub i nakrętek

Kompania OLAF zajmuje się dystrybucją części łączących dedykowanych przemysłowi meblarskiemu. Producent funkcjonuje w branży już od ponad dwudziestu lat. Zdobyte doświadczenie umożliwia rozwijać rozwiązania techniczne dla większej wytrzymałości artykułów. Tak serwis online, jak i stacjonarny, zapewnia wsparcie w doborze odpowiednich części oraz fachową usługę wskazówkową. Specjaliści z przyjemnością przedstawią informacje o dostępnych produktach, ich przeznaczeniu i odpowiedzą na przedstawione wątpliwości.
Wśród artykułów oferowanych przez producenta OLAF znajdują się wkręty, śruby, nakrętki, nity, wiertła, groty, kołki czy kotwy. W bazie znajdują się artykuły do pracy ręcznej i użytku domowego, ale także działalności zmechanizowanej, używanej przez meblarskie przedsiębiorstwa. Gwarancja towaru jest ściśle kontrolowana podczas produkcji, gdyż to one rozstrzygają o wytrzymałości finałowego elementu domowego wyposażenia. Przedsiębiorstwo OLAF gwarantuje tę precyzję i wciąż się zmienia. Asortyment jest produkowany cyklicznie i zawsze jest osiągalny w bazie, co zadowala konsumentów. Każdy artykuł jest obszernie opisany na witrynie online.
Deskrypcje zawierają dostępne typy części łączących, przeznaczenie, materiał wykonania i wszystkie wytyczne technologiczne. Portal jest łatwy w obsłudze a produkty zarejestrowane i posegregowane. Dodatkowo, firma OLAF udostępnia poradnik oraz sekcję najczęściej poruszanych wątków, z których da się pozyskać potrzebne wskazówki. Strona olaf. pl usprawnia internaucie zakupy także za pomocą zamieszczenia wykresów z przelicznikiem i gabarytami elementów łączących. O profesjonalności produktów najsilniej świadczą partnerzy kompanii OLAF. Współpracuje ze znanymi producentami w dziedzinie - Fischer Centrum, Spax Centrum i Mungo. Dzięki temu możliwe jest kupno produktów z tych wymienionych serwisów w jednej wysyłce.

Szczegóły strony https://www.olaf.pl: