Baza firm i usług

Nowoczesne oświetlenie uliczne - latarnie LED Calidus

Calidus to wiodący w Polsce producent oraz instalator nowoczesnego oświetlenia ulicznego. Calidus to marka, której produktami flagowymi są innowacyjne latarnie LED, latarnie hybrydowe oraz latarnie solarne.
Nasze nowoczesne produkty pozwalają naszym klientom, głównie samorządom, oszczędzać krocie na rachunkach za energię elektryczną. Dlaczego?
Latarnie LED to nowoczesne rozwiązania służące jako oświetlenie uliczne. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii oraz markowych komponentów od wiodących światowych producentów, latarnie LED marki Calidus potrafią zużywać do 80% mniej energii elektrycznej aniżeli rozwiązania konwencjonalne, dotychczas dostępne na polskich drogach.
Latarnie solarne LED marki Calidus to natomiast technologiczne rozwiniecie latarni LED. Jak sama nazwa wskazuje latarnie solarne marki Calidus wyposażone są w panele słoneczne, które zasilają latarnie solarną w energię elektryczna. Dzięki takiemu rozwiązaniu, latarnie solarne Calidus można umiejscowić praktycznie w każdym punkcie. Latarnie solarne nie wymagają podpięcia do sieci energetycznej oraz wyposażone są w pojemne baterie magazynujące nadwyżki wyprodukowanej przez ogniwa solarne energii. Dzięki temu, latarnie solarne są autonomiczne i mogą oświetlać ulice i inne newralgiczne punkty nawet w bezsłoneczne dni.
Latarnie hybrydowe marki Calidus to technologiczny majstersztyk. Latarnie hybrydowe łączą w sobie cechy latarni solarnych z dodatkowym źródłem zasilania, jakim najczęściej bywa turbina wiatrowa lub podłączenie do sieci energetycznej.
Latarnie LED to nowoczesne rozwiązanie, które zastosować można w wielu miejscach. Najczęściej służą doświetleniu ulic, lecz samorządy bardzo często korzystają z solarnych latarni LED do oświetlenia przystanków autobusowych, skrzyżowań, placów i skwerów.
Najlepsze latarnie LED, latarnie solarne i latarnie hybrydowe - tylko Calidus.

Szczegóły strony calidus.eu: