Baza firm i usług

Kołki i mocowania Duopower Fisher

Serwis online duopower. pl proponuje produkty firmy Fisher. Fischer Deutschland to niemiecki międzynarodowy przedsiębiorca wysokogatunkowych systemów mocowań o niemieckiej precyzji. Kompania jest jedną z najbardziej popularnych, a jej towary należą do najczęściej kupowanych zamocowań używanych w budownictwie i majsterkowaniu. Zakres działalności firmy obejmuje nie tylko branżę montażowo-budowlaną, ale i automobilną a nawet zabawkową. Grupa Fisher tworzy swoje doświadczenie i pozycję na zagranicznym rynku już prawie 100 lat, od powstania w roku 1948. Teraz współpracuje z siedmioma krajami, na których terytorium znajdują się hale produkcyjne - w USA, Chinach, Argentynie, Włoszech, Czechach i oczywiście Niemczech. Firma Fisher może poszczycić się aktywnością w domenie rozwiązań technologicznych. Ich produkty rodzaju Duo są trafnym wynalazkiem w dziedzinie mechaniki.
Produkty Fisher odznaczają się wyjątkową wytrzymałością i uniwersalnością. Kołki i kotwy Duopower to technologiczna nowość kompanii Fisher. Produkt z układem Duopower jest złożony z dwóch komponentów - nylonu i polipropylenu - dzięki czemu optymalnie dopasowuje się do otworu i nie obraca się po zamontowaniu. Dzięki swojej strukturze ma też wiele funkcji, w zależności od gruntu. Kołki rozporowe Fisher są właściwe do łączenia w płytach budowlanych czy betonie. Kolejnym atutem jest szeroka gama artykułów - między innymi: kołki rozporowe, kołki ramowe, kołki uniwersalne, kotwy i łączniki do większych i mniejszych obciążeń, kotwy mechaniczne, kotwy chemiczne i piany uszczelniające.
Punkty stacjonarne, poza sprawdzonymi artykułami, oferują także profesjonalną usługę doradczą wprawionych pracowników w wyszukaniu typów zamocowań. Sklep internetowy duopower. pl natomiast umożliwia dowolne i zrozumiałe wyszukiwanie towaru spośród uszeregowanych kategorii. Fisher zamieszcza tam również opłacalne obniżki cenowe.

Szczegóły strony https://duopower.pl: