Baza firm i usług

GranitBlat blaty granitowe, blaty kuchenne

Działalność GranitBlat obejmuje wyrób blatów kuchennych i łazienkowych, kominków, schodów, parapetów, posadzek, okładzin ściennych. Wykonujemy wyroby kamienne o dowolnych kształtach, wykończeniach - od prostych elementów jak np. parapety czy posadzki, a skończywszy na skomplikowanych projektach architektonicznych. Realizujemy kompleksowe aranżacje wnętrz oraz przestrzeni zewnętrznych. Pracujemy na wyselekcjonowanym materiale naturalnym takim jak: marmur, granit, trawertyn, konglomerat kwarcowy, konglomerat marmurowy, łupek, bazalt, wapień, onyx. Oferujemy elementy kamienne w różnych wykończeniach: poler, szlif, płomień, satyna, sablino, antico, velvet.
Nasza firma GranitBlat wyposażona jest w profesjonalne maszyny potrzebne do produkcji materiałów na wymiar, ale najważniejsze znaczenie mają umiejętności naszego personelu produkcyjnego oraz skupienie uwagi na detalach. To wszystko gwarantuje doskonałe wyniki.
Specjalistyczne piły tną slaby na blaty z marmuru, granitu i konglomeratu, na cokoły, elementy podłogowe i schodowe, na progi, parapety, kominki i portale. Następnie elementy kamienne są kalibrowane i odpowiednio wykańczane, dzięki czemu możemy zaoferować naszym klientom ich własny, wymarzony kawałek natury.
Naszym klientom służymy fachowym doradztwem na każdym etapie realizacji zamówienia. Działamy na terenie Warszawy i okolic.

Szczegóły strony www.granitblat.pl/home: