Baza firm i usług

FIStech systemy mocowań

Posiadamy w swoim asortymencie pełną gamę najlepszej jakości systemów zamocowań marki Fischer. Nadrzędnym celem FIStech centrum była zawsze obsługa klientów na najwyższym poziomie, dlatego produkty marki Fischer oferowane są przez sprzedawców dysponujących niezbędną wiedzą i spore doświadczeniem w w systemach mocować. Klienci znajdą u nas w oparciu o ich indywidualne oczekiwania, ukierunkowaną na reprezentowane przez nich branże budowlane, ofertę sprzedażową oraz asortymentową.
W naszej ofercie mamy mocowania chemiczne, kotwy stalowe i mocowania ramowe. Dodatkowo oferujemy mocowania do rusztowań, mocowania w pustych przestrzeniach, mocowania do izolacji. Wykwalifikowani doradcy wspomogą Cię w wyborze odpowiednich produktów dla potrzeb Twojej firmy. Nie licząc systemów mocowań mamy też w sprzedaży produkty takie jak: piany PUR i kleje, wiertła i narzędzia i wkręty
Produkowane są wyłącznie w Niemczech, poddają się pod skomplikowaną drogę kontrolną i ostatecznie dostają znak towarowy Made in Germany. Kompania z własnej woli poddaje na podwojoną weryfikację jakości, by utrzymywać przywiązanie swoich interesantów i zapewniać najwyższy standard ochrony, wynikający z użytkowania wkrętów Spax. Niemałe doświadczenie pozwala kompanii pomyślnie otwierać się na nowatorskie gałęzie fabrykacji i zaspokajać indywidualne potrzeby klientów.

Szczegóły strony https://www.fistechcentrum.pl: