Baza firm i usług

Adavic

Robimy konstrukcje, które gwarantują przyszłym użytkownikom komfort cieplny z uwagi na wysokie właściwości termoizolacyjne surowca oraz dodatkowo stosowane przez naszą firmę techniki budowy.
Nasze prace pozwalają oszczędzić nie tylko przyrodę, niemniej jednak również cenny czas i pieniądze naszych zleceniodawców. Stosowana przez naszą firmę technika, a dodatkowo materiały nie wymagają prac wykończeniowych, co wiąże się z niższymi kosztami i szybszą realizacją prac.
Przygotowujemy domy z bali całoroczne. Stanowią doskonałą alternatywę dla budynków murowanych oraz mieszkań w kamienicach czy blokach.
Ceny takich inwestycji są wyższe i nie w każdej sytuacji zapewniają takie same dochody gotówki, jak budowle z naturalnego surowca. Przygotowujemy również obiekty rekreacyjne, które umiejscowione na terenach turystycznych zapewniają doskonałe miejsce na spędzenie wakacji.
W naszej ofercie znajdują się masowe obiekty różniące się wielkością, ilością pokojów oraz metrażem. Konstrukcja zapewnia wygodę użytkowania całej rodzinie - w zależności od liczby członków, polecamy wybór odmiennych projektów, które szczegółowo opisane zostały w dziale z ofertami.

Szczegóły strony www.adavic.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Lokalizacja firmy na mapie: